You are here
Home > Sport

Osvaldo zbarkon në Milano, ja fjalët e para

Pablo Daniel Osvaldo ka zbarkuar në aeroportin e Malpensas në Milano mes euforisë së tifozëve të Inter. "Po, kam folur me Mazzarrin në telefon, por para se të flasë për Interin preferoj të bëjë vizitat mjekësore sepse jam paragjykues", ishin fjalët e para të italo-argjentinasit. Champions apo titullin në Serie A? "Shpresojmë të arrijmë të

Foto spektakolare! Mbi 109 mijë tifozë për Manchester-Real

Nuk ndodh shpeshherë, por kur luajnë Manchester United dhe Real Madrid, dy gjigandë të futbollit botëror ia vlen. Ndeshja e djeshme në Michigan mes "Djajve të Kuq" dhe "Los Blancos" do të mbahet mendedhe për një detaj shumë të veçantë: në stadium ishin të pranishëm 109.318 tifozë. Pamjet që ju sjellim më sipër janë

Ibra tallet me Luiz dhe Silvën: I gjeni në Instagram

Triumfi në Superkupën e Francës përballë Guingamp nuk ka sheshuar aspak problemet që kanë lindur mes lojtarëve te PSG-ja. Autori i dygolave të vetëm të mbrëmjes, Zlatan Imbrahimoviç, ka gjetur rastin që përveçse të komentojë titullin e radhës, të shigjetojë dy kolegë të tij. I pyetur për vendndodhjen e David Luiz dhe

Bastet: Ja ekipi i ri i Cuadrado-s (FOTO LAJM)

Janë ditët vendimtare për tëardhmen e Juan Cuadrados. Kolumbiani do të zbarkojë në Firenze të mërkurën ku edhe do të diskutojë të ardhmen e tij me drejtuesit e klubit "Viola", duke parë edhe interesimin e madh në adresë të tij. Në pritje të vendimit final bookmakers-at ndlrkombëtarë kanë publikuar edhe kuotat e basteve për skuadrën

Kate Upton imazhi i ri i “Bobbi Brown”

Supermodelja e njohur Kate Upton do të jetë imazhi i ri i firmës me produkte kozmetike “Bobbi Brown”. 22 vjeçarja do të jetë fytyra e koleksionit të ri “Surf & Sand” duke zëvendësuar Katie Holmes. Koleksioni pritet të hidhet në treg gjatë muajt korrik - See more at: http://gazetashqip.eu/vip/kate-upton-imazhi-i-ri-i-bobbi-brown.html#sthash.GJwknc7j.dpuf

Top