Pse Elvana e realizoi videoklipin me telefon?

Pse Elvana e realizoi videoklipin me telefon?

- in KOSOVA
4233


bukuroshja
Pse Elvana e realizoi videoklipin me telefon?
Kënga më e re ‘Love me’ në bashkëpunim me Brunon?
Nga Jolinda Levonja ~2015-07-15 11:03:00
Shikoni fotot e tjera! v

Sapo është hedhur në kanalin muzikor YouTube ‘Love me’ kënga më e re e Elvana Gjatës dhe Brunos dhe një ndër elementët e veçantë është se videoklipi I kwsaj kënge është realizuar përmes një telefoni. Arsyen e kësaj zgjedhjeje, Elvana e ka shpjeguar vetë në një postimet që i ka bërë këngës në llogarinë e saj në Instagram.

“Me telefon ndajmë gëzime, suksese, qeshim, qajmë, ndonjëherë dhe shajmë por më së shumti ndajmë dashuri…me pak fjalë të gjithë jetën tonë”- shkruan këngëtarja në promovimin që po i bën klipit në rrjetet sociale.

Facebook Comments