Afrona vishet në fustan të shkurtër, por për çka i pyeti ndjekësit?

Afrona Dika është një emër që gjithmonë zë shumë hapsira në mediet rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka shkuar në dyqan për shopping.

E nga atje ajo i ka pyetur ndjekësit se a duhet ta blejë fustanin që ka veshur./ORAinfo/