Genci tregohet kaq romantik, me këto fjalë uron Enin për ditëlindje

Genci ia dedikon këto fjalë të bukura Enit me rastin e ditëlindjes.

Genc Prelvukaj e Eni Koçi janë një çift mjaftë i komentuar nga mediet rozë.

Ata kujdesen që gjithmonë të jenë afër njëri tjetrit duke thurur fjalë emocionuese që e shprehin dashurinë e madhe që ndjejnë, shkruan Kosovarja.

Sot ka ditëlindjen e bukura e Gencit Eni, për të cilën ka zgjedhur fjalët më të bukura për ta uruar.

Duke publikuar një imazh të saj në llogarinë e tij në Instagram ai shkroi: ““Urime ditëlindjen dashuria ime. Uroj të ësh jetë të gjatë dhe të lumtur. Në çdo ditë që hapet para nesh, do të mundohem ta mbaj buzëqeshjen në fytyrën tënde. Unë që të njohur mirësinë nuk gjej fjalë për të përshkruar, sepse çdo fjalë më duket e varfër”.
“Je njeri i mirë, që edhe mua më bën njeri të mirë. Të uroj të shkëlqesh në jetë, sikurse yjet lartë. Më shumë ndjenjë e dashuri unë do të jem pranë tejet, në ditë me diell e stuhi. Gotën lart, gëzuar”.

Kujtojmë, çifti janë fejuar në vitin 2018, ndërsa për martesë ende nuk kanë treguar ndonjë plan.

Se ur do të kemi ndonjë martesë madhështore nga ata, mbetet të presim.