Genta tregohet e pashpirt, e ‘detyron’ të dashurin e saj ta bëjë këtë veprim derisa ajo lahet në pishtinë

Genta Ismajli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo është tejet e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Së fundmi këngëtarja është duke bashkëjetuar me një biznesmes nga Turqia, i cili jeton në Zvicër.

Që nga lidhja me të, Genta po e shijon një jetë luksoze.

Ajo se fundmi ka qenë me të dashurin e saj në pushime në një vend luksoz.

Nga atje Genta ka publikuar momente të shumta me të dashurin e ri.

Madje ajo e ka ‘detyruar’ të dashurin e ri t’i bëjë video, derisa vet lahej në pishinë. /ORAinfo/

Për më tepër shikoni videon…