Këtë s’e keni ditur, ja çfarë profesioni ka nusja e Gold Ag

Arian Agushi i njohur me emrin artistik Gold Ag, është një nga reperët më të njohur kosovar.

Krahas muzikës ai është shumë i përfolur edhe për jetën private ku së fundi i ka dhënë fund beqarisë, përcjell ORAinfo.

Ai dhe Ermira kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

E për ata që s’e dinë gruaja e Gold Ag është me profesion doktoreshë./ORAinfo/