Mbesa e Shyhretes lajmërohet nga pushimet, meshkujt do të ‘ҫmenden’ nga këto pamje të saj

Elira Martinaj tashmë është shumë e njohur për publikun tonë.

Ajo është mbesa e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli, shkruan ORAinfo.

Së pari u bë e njohur nëna e saj Njomza, si frizere shumë e zonja, e tani edhe Elira.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Në fotot e fundit bukuroshja është shfaqur nga pushimet dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/