Pas ndarjes nga Zerka, Ronela nuk po i ndal ndryshimet, shikoni ҫfarë ka bërë sot

Ronela Hajati është këngëtarja nga Shqipëria shumë e dashur për publikun.

Përveç për talentit qe ka në këndim, ajo shquhet edhe për humorin e saj që e vërejmë në çdo paraqitje publike, shkruan ORAinfo.

Ronela është shumë aktive edhe me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Ajo ka bërë sërish një ndryshim të flokëve dhe po duket tejet bukur.

Pas ndarjes nga Zeka, Ronela duket se nuk po i ndal ndryshimet./ORAinfo/