Vajza e Granit Xhakës, fansja më e madhe e babait

Granit Xhaka dhe gruaja e tij Leonita, para pak muajve janë bërë prindër të një vajze.

Çifti duket se po e shijojnë shumë këtë kohë me vajzën e tyre, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale ku tregojnë sa prindër të përkushtuar janë.

Sot, Leonita ka postuar një foto ku shihet se ajo edhe vajza kanë telefonuar Granitin pas fitores.

E duket se Ayana është fansja më e madhe e babait./ORAinfo/