tani

tani

37
SHOWBIZ
Rita Ora ka disa fjalë për të thënë në lidhje me vendimet e saj kohët e fundit. Dje ka dalë lajmi se Rita Ora ka marrë një kundër-përgjigje ...
Comments Off on Reagon Rita Ora: Po marr jetën time në kontroll, tani është koha!

33
TECH
Google dhe Youtube janë në garë për vendin e dytë për faqet më të vizituara në internet. Për herë të parë më shumë njerëz kanë vizituar Youtube.com më ...
Comments Off on Youtube tani është më popullor se Google.com

15
SHOWBIZ
E konsideruar si një nga vajzat më të lakmuara në Shqipëri për stilin e jetesës, Lori Hoxha, trashëgimtarja e Top Channel, tashmë ka nisur të ekspozojë më shumë ...
Comments Off on “Rritet” Lori Hoxha, tani ekspozon gjoksin

9
KOSOVA
Ish kryediplomati kosovar, Enver Hoxhaj po qëndron në SHBA ku ka marrë pjesë në forumin “ISIS – një problem global” të organizuar nga Komiteti i Forcave të Armatosura ...
Comments Off on Hoxhaj në SHBA: ISIS tani një kërcënim real për rajonin

26
TECH
Për të gjithë përdoruesit e Snapchatit, ja ku vjen një lajm i mirë. Nëse deri më tani jeni bezdisur nga procedura jo shumë e thjeshtë e gjetjes së ...
Comments Off on Snapchat, tani mund t’i gjeni miqtë më lehtë

3.
TECH
Google apo Alphabet, si kompania e tyre mëmë tani njihet edhe si kompania më e vlefshme në botë. Dje Alphabet prezantoi rezultatet e tyre financiare, dhe ajo theu ...
Comments Off on Alphabet (Google) tani është kompania më e vlefshme në botë

16
SHOWBIZ
Zëdhënësja e ish-Kryeministrit Sali Berisha, Erla Mëhilli ka ndryshuar look. Ajo ka vendosur syze dhe nëpërmjet kësaj fotoje që ka publikuar së fundmi në Instagram, shkruan se,” që ...
Comments Off on Erla Mëhilli tani shikon më mirë

25
SHOWBIZ
Prezantuesi i “The Voice of Albania”, njëkohësisht i dashuri i trashëgimtares së Top Channel, Sara Hoxha, ka qenë i ftuar në INTv, ku ka rrëfyer për jetën e ...
Comments Off on Rrëfehet Ledioni: I vogël doja arusha, tani kam Sarën

39
SHOWBIZ
Albana poston fotografi të reja të sesionit me fotografin e njohur shqiptar. Albana Osmani gjatë qëndrimit të saj në Amerikë, ka shrytëzuar të bëjë disa fotografi të bukura ...
Comments Off on Albana Osmani ‘topless’ para aparatit të Fadil Berishës

38
TECH
Droni selfie është pajisja më e re e cila hidhet në ajër, me ç’rast në mënyrë automatike fillon të fluturojë, duke e përcjellë kështu personin i cili e ...
Comments Off on Kjo pajisje tani do të përdoret për të bërë selfie (Video)

28
TECH
Motorola ka filluar me shitjen e modelit të ri të orës Moto 360 Sport në SHBA javën e kaluar, ndërsa tani ky model është në dispozicion edhe në ...
Comments Off on Moto 360 Sport tani edhe në Google Store

3
TECH
Apple ka lëshuar raportin më të fundit për shkallën e adoptimit të sistemit operativ për pajisjet e saj, dhe shifrat paraqesin një tabelë më të mirë të asaj ...
Comments Off on Apple: 75% e pajisjeve tani janë në iOS 9

11
LAJME TECH
Apple Music ka kaluar shifrën prej 10 milionë abonentëve me pagesë, gjashtë muaj pas fillimit të saj, burime të njohura me këtë çështje i thanë Financial Times. Shërbimi ...
Comments Off on Apple Music tani ka 10 milionë përdorues!

1
KURIOZITETE SHOWBIZ
Në vendet ku 40 deri 50 për qind e martesave përfundojnë në divorce, njerëzit po kërkojnë për një përgjigje. Epo, shkenca e ka një të tillë. Sipas një ...
Comments Off on Shkencëtarët: Martesë të lumtur? Ndani punët e shtëpisë (Video)

17
SHOWBIZ VIDEO
Ish-ylli i pornos Lisa Ann, filloi të udhëheq një emision në radio, dedikuar futbollit amerikan. Puna e re e yllit të pornos është në radion satelitore “Sirius XM”. ...
Comments Off on Ja me çka merret tani ish-ylli i pornos, Lisa Ann! (VIDEO)

11
TECH
Microsoft ka njoftuar se versioni i fundit i sistemit të saj operativ Windows 10 tani është aktive në më shumë se 200 milionë pajisje në mbarë botën. Numri ...
Comments Off on Microsoft: Windows 10 tani në 200 milionë pajisje