33-vjeçari shqiptar vritet me thikë në Londër

Një shqiptar është vrarë në Londër.

Olsi Kuka, 30 vjeçar nga Shqipëria është vrarë me thika në Barnet në veri të Londrës të mërkurën pas mesnate.

Ai është gjetur i vdekur me plagë të marrë nga therjet.

Policia i ka arrestuar tre persona dy djem, njëri 33 vjeç dhe tjetri 24 vjeç si edhe një vajzë 24-vjeçare.

Autoritetet britanike po punojnë në zbardhjen e shkaqeve që çuan në zbulimin e rastit, shkruan BBC.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip