A e dini kush janë këta vogëlushë në foto, sot janë çifti më i dashur për publikun

Kështu dukeshin Fero dhe Arbenita para famës.

Arbenita dhe Fero janë çifti më i komentuar i showbizz-it vendor.

Dyshja janë në lidhje prej kohësh dhe vetëm pak javë në parë kanë kurorizuar dashurinë e tyre me martesë.

Ndërsa, çifti së shpejti pritet të bëhen prindër të një vajze.

Por, sa jeni kurreshtar që të shihni se si dukeshin ata në fëmijëri?

Është Arbenita ajo që e ka shuar këtë kurreshtje pasi ka publikuar një foto të saj dhe Feros e realizuar vite më parë.

Ata dukeshin shumë më ndryshe se sot dhe është pothuajse e vështirë t’i njihni.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip