A ka pasur marrëdhënie intime me Andin? Melisa e thotë hapur

Melisa tregon nëse ka pasur marrëdhënie intime me Andin.

Edhe pas daljes nga Përputhen, Melisa vazhdon të mbetet një personazh shumë i komentuar në media dhe në rrjet.

Së fundmi, ajo ka dhënë një intervistë, ku ka folur për jetën private dhe atë profesionale.

Melisa është pyetur rreth Andit.

“A ke pasur marrëdhënie intime me Andin?”, u pyet ajo nga Prive.

Ish-konkurrentja nuk hezitoi të përgjigjej duke thënë prerë “Jo”.

Kujtojmë se ajo dhe Andi përfliten për një lidhje dashurie, mirëpo dyshja e kanë mohuar. Megjithatë, ata janë kapur shpesh mat.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip