Aferdita e Jakub nuk po I ndahen djalit, publikojnë tjetër foto të ëmbël

Shpërndaje

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti po shkrihen pas djalit.

Modelja e njohur Afërdita Dreshaj është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti saj Jkubi janë gëzuar me ardhjen në jetë të djalit të tyre, të cilin vendosën ta quajnë Sky Blue.

Dyshen simpatike e ka lumturuar pa masë të bërit prind për herë të parë.

Dita-ditës ata po ndajnë imazhe të këndshme me djalin, ngjashëm vepruan edhe sot tek sa shihen ‘të shkrirë’ pas tij.

Eh, po nuk kanë faj, fëmijët janë mrekulli.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip