Afrona shfaqet duke pirë, përfundon në këtë gjendje pranë vaskës

Afrona Dika, është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Blero Muharremi.

Ajo jetën e saj po e vazhdon në Zvicër, me ç” rast ka hapur edhe një biznes të saj privat, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se ka të bëjë vazhdimisht me të bukuren, edhe Afrona mundohet që çdo ditë të duket në formë dhe të jetë e grimuar mirë.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet duke pirë venë të bardhë.

Pranë një vaske dhe me lëvizje provokuese, Afrona shfaqet kaq provokuese në këto imazhe.

A është dehur Afrona, shikoni fotot dhe vlerësojeni vet…? /ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip