Aida bëhet gati për të dal, stili i saj i veshjes mori tërë vëmendjen

Shpërndaje

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit.

Tani Aida realizon projekte të shumta të cilat gjithmonë rezultojnë të suksesshme, shkruan ORAinfo.

Këngët e saj janë zakonisht disa balada të cilat i këndon me shumë ndjeshmëri.

Në foton e fundit ajo shihet se është bërë gati për të dal dhe stili i saj i veshjes mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip