Aksident i rëndë në Mitrovicës, katër të lënduar

Shpërndaje

Aksident trafiku në Suhodoll të Mitrovicës.

Katër persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka nodhur sonte, rreth orës 21:00, afër fshatit Suhodoll të Mitrovicës.

Lajmin e ka konfirmuar zëvendësdrejtori i Policisë së Kosovës në Mitrovicën e Veriut, Besim Hoti.

“Rreth orës 21:00 ka ndodhur aksidenti, në të cilën janë përfshirë dy automjete dhe janë lënduar katër persona, të cilët janë dërguar për trajtim mjekësor”.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip