Aksident i rëndë, vdes 19 vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Lezhë.

Janë publikuar pamjet e rënda nga aksidenti tragjik që ndodhi ditën e sotme në rrugën Lezhë-Shëngjin ku u regjistrua një viktimë dhe një tjetër u lëndua.

Sipas raportimeve, i vdekur ka mbetur një 19-vjeçar.

Aksidenti ndodhi rreth orës 12:25, teksa 19-vjeçari i cili ishte duke drejtuar automjetin e tij, ka humbur kontrollin duke rënë në kanalin anësor të rrugës, ku për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po kryen veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip