Aksident në Graçanicë, vetura godet biçiklistin

Vetura godet biçiklistin në Graçanicë.

Një person është lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sonte rreth orës 17:00 në Graçanicë.

Rastin e ka konfirmuar për Express zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Agron Borovci.

“Rreth orës 17:00, në Graçanicë ka ndodhur një aksident trafiku në mes të veture dhe nje biçiklisti (i mitur). Bazuar në të dhënat fillestare si pasojë e aksidentit, është lënduar drejtuesi i biçikletës. I njëjti është dërguar për tretman mjekësor”, ka thënë Borovci

Me rastin po merret njësiti i trafikut.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip