AKTUALITETE

Dalin fotot horror/ Si ndodhi rrëmbimi dhe vrasja e Jan Prengës

SPAK e ktheu dosjen e sekuestrimit te kompleksit Golden, por nderkohe vijojne hetimet per zbardhjen e vrasjes se Jan Prenges.

Prokuroret kane ne dore proven, nje video ku duken personat qe marrin trupin e pajete te Jan Prenges dhe e futin ne nje automjet.

Por ende nuk kane ne dore trupin e te ndjerit qe mendohet se eshte zhdukur nga personat qe e morren peng e me pas e vrane. Nderkohe ne media kane dale disa foto nga video qe eshte prova kryesore e prokurorise.

Ja cilat jane ato:

SPAK e ktheu dosjen e sekuestrimit te kompleksit Golden, por nderkohe vijojne hetimet per zbardhjen e vrasjes se Jan Prenges.

Prokuroret kane ne dore proven, nje video ku duken personat qe marrin trupin e pajete te Jan Prenges dhe e futin ne nje automjet.

Por ende nuk kane ne dore trupin e te ndjerit qe mendohet se eshte zhdukur nga personat qe e morren peng e me pas e vrane. Nderkohe ne media kane dale disa foto nga video qe eshte prova kryesore e prokurorise.

Ja cilat jane ato:

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top