AKTUALITETE

Fisi ironizon keq me Albin Kurtin: T’u majt ymyt që Bini i realizon premtimet

Kandidati për deputet i PSD-së, Fisnik Ismaili ka ironizuar me liderin e VV-së, Albin Kurti.

Ismaili, që nuk fitoi votat e mjaftueshme për t’u bërë deputet, përmes një postimi në Facebook ka thënë se shpreson që në Kuvend do të hyjë në një formë tjetër, shkruan lajmi.net.

Ai “shpreson” se Kurti do t’i mbajë premtimet për arrestime të zyrtarëve të korruptuar, dhe se atij do t’i lirohet vendi për deputet.

“Tuj majtë ymyt që Bini ia nisë me i realizue premtimet me këta të Rambos ma s’pari, e me t’u rrasë unë n’Kuvend edhe qet mandate”, ka shkruar Ismaili në Facebook.

Kandidati për deputet i PSD-së, Fisnik Ismaili ka ironizuar me liderin e VV-së, Albin Kurti.

Ismaili, që nuk fitoi votat e mjaftueshme për t’u bërë deputet, përmes një postimi në Facebook ka thënë se shpreson që në Kuvend do të hyjë në një formë tjetër, shkruan lajmi.net.

Ai “shpreson” se Kurti do t’i mbajë premtimet për arrestime të zyrtarëve të korruptuar, dhe se atij do t’i lirohet vendi për deputet.

“Tuj majtë ymyt që Bini ia nisë me i realizue premtimet me këta të Rambos ma s’pari, e me t’u rrasë unë n’Kuvend edhe qet mandate”, ka shkruar Ismaili në Facebook.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top