AKTUALITETE

Marsida tregon telefonatën nga burgu me bashkëshortin, ja çfarë më tha (FOTO)

Marsida Qatja, 30-vjeçarja e cila u konsiderua si ‘molla e sherrit’ në lidhje me ngjarjen që ndodhi në Kavajë, ka folur për JOQ Albania.

Referuar raportit me bashkëshortin, ajo tha se ai e beson atë dhe se e mbështet për gjithçka. “Mbrëmë fola me burrin, apsolutisht më beson mua për çdo gjë. Thotë që e rëndësishmja për mua është që ti dhe djali jeni mirë, sido të jetë historia.

Ai njeri s’duhej të futej brenda në shtëpi me armë, nëse nuk do vdiste nga Bledari, do vdiste nga unë. Unë jam njeri paqësor, dhe me shumë shoqëri”.

Marsida Qatja, 30-vjeçarja e cila u konsiderua si ‘molla e sherrit’ në lidhje me ngjarjen që ndodhi në Kavajë, ka folur për JOQ Albania.

Referuar raportit me bashkëshortin, ajo tha se ai e beson atë dhe se e mbështet për gjithçka. “Mbrëmë fola me burrin, apsolutisht më beson mua për çdo gjë. Thotë që e rëndësishmja për mua është që ti dhe djali jeni mirë, sido të jetë historia.

Ai njeri s’duhej të futej brenda në shtëpi me armë, nëse nuk do vdiste nga Bledari, do vdiste nga unë. Unë jam njeri paqësor, dhe me shumë shoqëri”.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top