AKTUALITETE

Shqiptari befason policinë italiane, e fundos kontrolli në banesë (FOTO)

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi u kap me pistoleta, pushkë dhe heroinë.

Mediat fqinje shkruajnë se shqiptari emri i të cilit nuk është bërë i ditur u arrestua në shtëpinë e tij në San Pancrazio.

Në shtëpi ai mbante të fshehura tre pistoleta, pesë pushkë, gjysmë kilogram heroinë, si dhe objekte të çmuara, që dyshohet se janë vjedhur. Këto sekuestrime habitën policinë italiane.

Pas arrestimit shqiptari po mbahet në burgun e Via Burla.

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi u kap me pistoleta, pushkë dhe heroinë.

Mediat fqinje shkruajnë se shqiptari emri i të cilit nuk është bërë i ditur u arrestua në shtëpinë e tij në San Pancrazio.

Në shtëpi ai mbante të fshehura tre pistoleta, pesë pushkë, gjysmë kilogram heroinë, si dhe objekte të çmuara, që dyshohet se janë vjedhur. Këto sekuestrime habitën policinë italiane.

Pas arrestimit shqiptari po mbahet në burgun e Via Burla.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top