Albina tregohet e zonjë edhe në gatim, kaq mirë i qet ‘renat’ e flisë

Albina Kelmendi është artiste e kërkuar nëpër mbrëmje muzikore, por edhe nëpër dasma.

Këngëtarja pejane ka kohë që ka zyrtarizuar lidhjen me biznesmenin nga Suhareka, Valon Vata.

Ajo që bëri bujë nga kjo lidhje, ishte se Valoni ka qenë i martuar dhe ka dy fëmijë nga martesa e parë, përcjell ORAinfo.

Sidoqoftë, Albinën nuk e ka penguar kjo, dhe ajo po vazhdon të shijoj jetën pranë të dashurit të saj.

E këngëtarja se fundmi ka treguar se është e suksesshme edhe në gatim.

Ajo është fotografuar duke qitë flija. E rrethuar nga natyra e bukur, Albina shfaqet në disponim të mirë duke i qitë ‘renat’ e flisë. /ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip