Anita pas Big Brotherit ka përfunduar tamam si një grua shtëpiake, kështu s’e keni parë kurrë

Anita Haradinaj ka qenë opinioniste edhe këtë vit në Big Brother VIP Kosova. Ajo është përfolur vazhdimisht për komentet e saj epike, përcjell ORAinfo. Anita është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Në fotografinë e fundit, ajo po duket si të ishte shtëpiake dhe po duket shumë ndryshe nga […]

Anita pas Big Brotherit ka përfunduar tamam si një grua shtëpiake, kështu s’e keni parë kurrë

Anita Haradinaj ka qenë opinioniste edhe këtë vit në Big Brother VIP Kosova.

Ajo është përfolur vazhdimisht për komentet e saj epike, përcjell ORAinfo.

Anita është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit, ajo po duket si të ishte shtëpiake dhe po duket shumë ndryshe nga herave të tjera./ORAinfo/