Arbenitën e ka zbukuruar edhe më shumë shtatzënia, mahnit me pamjen e fundit

Shpërndaje

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Sot, Arbenita ka publikuar një foto ku duket se shtatzënia e ka zbukuruar edhe më shumë./ORAinfo/

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip