Ardiana me veshje provokuese del me festua për Bajram, e kallë atmosferën me këtë këngë të burrit të saj

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Ariana është shumë aktive në rrjetet socaile ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo mbrëmë ka dalë me festua për Bajram.

E veshur provokuese, Ariana nuk është përmbajtur duke vallëzuar.

Një vallëzim të zjarrtë e ka bërë derisa burri i saj, Ermali këndonte në skenë.

Për me tepër shikojeni videon si e ‘djegë’ atmosferën Ariana kur këndon burri i saj. /ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip