Ariana me stil sportiv, kaq ndryshe po duket

Shpërndaje

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet me stil sportiv dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip