Arta Elezaj “çmend” ndjekësit me foto joshëse

Shpërndaje

Arta Elezaj thekson linjat trupore me veshjen e ngushtë

Aktorja, Arta Elezaj vazhdon të provokojë me paraqitje ndjekësit e saj në rrjetet sociale, ku së fundmi ka theksuar linjat trupore me veshjen e ngushtë.

Gjatë ditës së djeshme ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj zyrtare në “Instagram”, të cilat kanë marrë vëmendjen e ndjekësve.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi të reja në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, të cilat kanë marrë sërish vëmendjen e publikut.

Arta këtë herë ka pozuar në një veshje sportive të ngushtë, të cilat kanë theksuar linjat e saj trupore.

“Dil atje dhe jeto pak”, shkroi aktorja në mbishkrimin e këtyre fotografive.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip