Askush nuk e priste? Handanovic transferohet te gjiganti italian

Handanovic transferohet te gjiganti italian. Samir Handanovic mbetet në Serie A. Ish-portieri i Interit, Samir Handanovic, u largua nga Meazza pas 11 sezoneve me fanellën e zikaltërve. Portieri 39-vjeçar nuk e ka ndërmend të pensionohet dhe sipas raportimeve të fundit slloveni është pranë transferimit tek një tjetër gjigant italian. Sipas Calcio Mercato, Lazio ka nisur […]

Askush nuk e priste? Handanovic transferohet te gjiganti italian

Handanovic transferohet te gjiganti italian.

Samir Handanovic mbetet në Serie A.

Ish-portieri i Interit, Samir Handanovic, u largua nga Meazza pas 11 sezoneve me fanellën e zikaltërve.

Portieri 39-vjeçar nuk e ka ndërmend të pensionohet dhe sipas raportimeve të fundit slloveni është pranë transferimit tek një tjetër gjigant italian.

Sipas Calcio Mercato, Lazio ka nisur bisedimet me agjentin e Handanovic dhe marrëveshja pritet të arrihet së shpejti.

Drejtuesit e Lazios e kanë piketuar Handanovic si zëvendësuesin ideal të Ivan Provedel.