Autstrada Ibrahim Rugova mbulohet nga bora

Shpërndaje

Bora mbulon autostradën Ibrahim Rugova.

Pas motit me diell për disa ditë në Kosovë, janë rikthyer reshjet e borës.

Kjo ka bërë që rrugët në autostradën Ibrahim Rugova dhe shumë të tjera, të mbulohen nga bora.

Një qytetar ka dërguar fotografi në Klan Kosova, të kësaj autostrade e cila shihet të jetë në gjendje jo të mirë për vozitje.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip