Avokati Besnik Berisha ironizon keq: A janë nda Vjosa me Albinin a?

Shpërndaje

Ironizon avokati Berisha.

Avokati i afërt me LDK-në, Besnik Berisha, ka ironizuar me vendimin e sotëm të partisë e cila ka vendosur që negociatat për çështjen e presidentit të zhvillohen vetëm me Vjosa Osmanin dhe jo Albin Kurtin.

Me anë të një postimi në Facebook, Berisha ka pyetur në formë ironike se a ka ndarje mes Kurtit e Osmanit, shkruan lajmi.net.

“A jane nda Vjosa me Albinin a?!”, ka shkruar ai.

Ndryshe, avokati Berisha ishte ndër personazhet më të përmendura ditëve të fundit pasi që ai është mbrojtës i palës së akuzuar në rastin e vrasjes së të riut Agonis Tetajt.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip