Bardhi jep lajmin e mirë për fansat

Bardhi me tri bashkëpunime të reja.

Solo këngëtari dhe reperi Bardhi, një sensacion i vitit të pandemisë në trojet shqiptare, pritet që të vije shumë shpejt me disa këngë të reja

E këtë sukses ai e ka arritur përmes studios muzikore SBS Entertainment dhe producentit Çelik Lipa.

Kështu, “Po flitet”, rubrikë e re në emisionin “Express Rozë” .

Sipas këtij lajmi Bardhi pritet që përpos këngëve të tij do të këtë edhe tri bashkëpunime, dy me dy këngëtare të njohura në estradën kosovare dhe një artist tjetër që po ashtu është emër i njohur në skenën e muzikës kosovare.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip