Befason moti për këtë fundjavë

Shpërndaje

Fundjava me shi e borë

Dita e shtunë parashihet të ketë mot të ftohtë, kryesisht të vranët me reshje bore dhe shiu, të cilat më vonë gjatë ditës shndërrohen në reshje bore.

Sipas Prishtina Ëeather në zona malore reshjet e borës do të jenë më intensive.

Temperaturat në vise të ulëta -2C deri 6C, e në vise malore -6C deri -2C. Erë mesatare nga verilindja 4-9m/s.

Indeksi UV: 1. Indeksi i cilësisë së ajrit në vlera të pranueshme dhe mesatare.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip