Beniada shfaqet e veshur provokuese në Stambolli, ja qet ‘flakën’ turqve me fustanin që ka veshur

Beniada Nishani, mori famë të madhe që kur u fut në Big Brother Albania Vip, ku arriti të shkojë deri në finale.

Karakteri i saj dhe pamja fizike, u pëlqye nga një numër i madh i publikut, të cilët shpreheshin se ajo e meritonte ta merrte çmimin e madh, shkruan ORAinfo.

Edhe pse nuk u shpall fituese e Big Brother Vip, Beniada po vazhdon të jetë shumë e ndjekur nga fansat shqiptarë.

E vetëdijshme për këtë, Beniada vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundi po qëndron për vizitë në Stamboll, nga atje Beniada ka sjell një imazh ku shfaqet super joshëse.

E veshur me fustan të shkurt e provokuese, Beniada me këtë pamje ja ka qit ‘flakën’ turqve. /ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip