Beniada vazhdimisht po shoqërohet me këtë mashkull, a ka nisur një lidhje dashurie?

Beniada duket se po i shijon në maksimum ditët jashtë Big Brother.

Një ndër çiftet e para të aluduara në “Big Brother VIP”, ishin Beniada dhe Ardit Çuni.

Por mes dy ish-banorëve nuk ndodhi asgjë konkrete edhe pse Ardit Çuni ka deklaruar se kur të dilte nga “Big Brother VIP” do vijonte njohjen me Beniada Nishani dhe diçka e tillë po ndodh.

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP” e kanë kaluar ditën e djeshme në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe mikeshës së modeles, duke mos ngurruar të ndanin pamjet edhe në rrjetet sociale.

Fillimisht ata kanë drekuar dhe më pas janë zhvendosur në shtëpinë e Beniadës.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip