Berkan Asllani rikthehet me këngë prekëse dedikuar babait të ndjerë

Shpërndaje

Berkan Beka është rikthyer me projekt të ri muzikor.

Artisti, i cili shquhet për një sërë hitesh, kësaj radhe ka sjell një këngë dedikuar babait të tij të ndjerë.

“Baba” mban titullin projekti, të cilin e ka kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale.

Berkani ka prekur me dedikimin kundrejt të atit, ndërsa edhe në klip shfaqet i përlotur.

Tekstin e ka shkruar Bujar Idrizi, kurse për producimin dhe muzikën është kujdesur vet këngëtari.

Kënga tashmë gjendet e kompletuar në YouTube në kanalin e Arkiva Shqip.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip