BIZNES

Breshëri plumbash në mes të Nju Jork-ut, katër të vdekur

Katër persona humbën jetën e tre të tjerë u plagosën nga të shtënat në një lokal nate në Brooklyn, New York.

Kur agjentët e policisë mbërritën në lagjen Crown Heights, u gjendën përpara një skene të tmerrshme: katër kufoma dhe tre të lënduar rëndë. Në mesin e të plagosurve, është edhe një grua.

Të lënduarit janë dërguar menjëherë, njëri në Spitalin e Qarkut Kings dhe të tjerët në Qendrën Mjekësore të Spitalit Universitar Brookdale.

Dy persona janë shoqëruar në polici e po merren në pyetje lidhur me ngjarjen e rëndë. Nuk është ende e qartë se çfarë I nxiti të shtënat, që morën 4 jetë njerëzish.

Katër persona humbën jetën e tre të tjerë u plagosën nga të shtënat në një lokal nate në Brooklyn, New York.

Kur agjentët e policisë mbërritën në lagjen Crown Heights, u gjendën përpara një skene të tmerrshme: katër kufoma dhe tre të lënduar rëndë. Në mesin e të plagosurve, është edhe një grua.

Të lënduarit janë dërguar menjëherë, njëri në Spitalin e Qarkut Kings dhe të tjerët në Qendrën Mjekësore të Spitalit Universitar Brookdale.

Dy persona janë shoqëruar në polici e po merren në pyetje lidhur me ngjarjen e rëndë. Nuk është ende e qartë se çfarë I nxiti të shtënat, që morën 4 jetë njerëzish.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top