Bleona Qereti po bëhet nënë për herë të parë?

Bleona Qereti nënë për herë të parë?

Bleona Qereti është një nga artistet shqiptare që ajo veten e quan qytetare amerikane, e që ka kohë që vepron si opinioniste në “Love Story”.

Së fundi, këngëtarja ka dhënë një deklaratë për “Në kurthin e Piter Panit”, shkruan Kosovarja.

Ajo u shpreh se për tu plotësuar ajo dëshiron të bëhet nënë duke thënë se fëmija do të jetë frut i dashurisë me “partnerin ideal”, pasi vite më parë ajo tha se do të bëjë ngrirjen e vezëve për të mos bërë fëmijë dhe së fundi si duket ka ndryshuar mendim.

Ndërkohë, artistja nuk ka deklaruar se është në ndonjë lidhje romantike por që deklarata e saj është mjaft e fortë dhe nuk dihet se çfarë e vërtete po fshihet

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip