Burak Deniz publikoi fotografinë e parë me të dashurën

Aktori i njohur turk, Burak Deniz publikoi në rrjetet e tij sociale fotografinë e parë me të dashurën e tij, modelen Didem Soydan.

Lidhja e aktorit dhe modeles është konfirmuar prej disa kohësh.

Por, aktori gjithmonë është mjaft i rezervuar sa i përket publikimit të fotografive personale.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip