Çka i ndodhi syrit të Loredanes?

Shpërndaje

Ditë jo edhe e mirë për Loredana Zefin.

Reperja ka nisur ditën ditën paksa e sëmurë.

Ajo tregoi për fansat e saj problemin që ka hasur në vetën kur është zgjuar në mëngjes dhe ka kërkuar edhe ndihmë nga ndjekësit, shkruan lajmi.net.

Loredanës i është shfaqur një cistë në syrin e majtë teksa i ka pyetur fansat e saj se si mund ta bëjë që t’i hiqet më shpejtë.

Rep-artistja nuk tregoi arsyen se përse i është shfaqur vetëm sipas imazhit nuk dukej edhe aq mirë. Siç mund të duket në foto Loredana sapo ka dal nga dushi.

“Çfarë e bën këtë kokërr të shkojë më shpejt”, ka shkruar reperja në fotografi duke e përcjellur me disa emotikona e mërzitur.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip