Dafina Zeqiri ‘pa pikë marre’, publikon foto intime me të dashurin e saj

Dafina Zeqiri publikon foto intime me të dashurin e saj. Dafina sot në media rozë është përfolur për bashkëpunimin e saj me Mozzik. Por, ajo ka marrë vëmendje duke postuar disa video me të dashurin e saj, shkruan Kosovarja. Dafina ka vendosur këmbët përmi të dhe fokusin e ka lënë të dora e tij që […]

Dafina Zeqiri ‘pa pikë marre’, publikon foto intime me të dashurin e saj

Dafina Zeqiri publikon foto intime me të dashurin e saj.

Dafina sot në media rozë është përfolur për bashkëpunimin e saj me Mozzik.

Por, ajo ka marrë vëmendje duke postuar disa video me të dashurin e saj, shkruan Kosovarja.

Dafina ka vendosur këmbët përmi të dhe fokusin e ka lënë të dora e tij që po e ledhaton.

Duket se çifti i ri po shijojnë në maksimum ditët e para të lidhjes.