Dhurata ‘ndez’ rrjetin, vjen me poza provokuese nga Maldivet

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Ajo arriti famë të madhe për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është këngëtarja me më së shumti fansa, shkruan ORAinfo.

Dhuratën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Këtë kohë, këngëtarja po i shijon pushimet në Maldives.

Ajo sot, ka publikuar një foto nga atje ku po duket tejet tërheqëse./ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip