Dyshohet për plaçkitje dhe tentimvrasje afër Badovcit

Shpërndaje

Dyshohet për plaçkitje dhe tentimvrasje në një veturë afër Badovcit.

Para pak çastesh dyshohet se një veturë me para të konsiderushme ka qenë cak i hajnave, raporton një dëshmitar nga vendi i ngjarjes. Sipas të njëjtit në vendngjarje është parë edhe autoambulanca, duke shtuar dyshimet se ka të plagosur.

Fotografi ku shihen edhe policia në vendin e ngjarjes ka dërguar një lexues i Express.

Ndërkohë, policia tha se lidhur me rastin do të përgjigjen pas pak.

Për pak detaje shtesë.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip