E gjitha “plastikë”, sa shumë ka ndryshuar Loredana

Loredana Zefi, vazhdon të jetë pjesë e shumë diskutimeve në mediat online, por edhe më gjerë.

Lidhja dhe ndarja e saj me reperin e njohur, Mozzik, bëri që ajo vazhdimisht të jetë në qendër të vëmendjes si nga portalet ashtu edhe nga audienca e saj, shkruan ORAinfo.

Përveç jetës së saj private, ajo është komentuar shumë edhe për pamjen e saj të jashtme. Bazuar në fotot e mëparshme të saj, ashiqare vërehet një ndryshim i madh.

Fytyra e saj ka pësuar ndryshime të dukshme, për t”u bindur, shikoni krahasimet më poshtë./ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip