E mbajnë lidhjet të fshehtë, por Melisa dhe Andi u kapën sërish bashkë

Shpërndaje

Andi dhe Melisa kapen sërish mat bashkë.

U bë një kohë e gjatë që në rrjet përflitet se Andi dhe Melisa janë në një lidhje dashurie.

Dyshja janë fotografuar shpesh së bashku, madje fansat kanë kapur detaje nga më të ndryshmet.

Megjithatë, si Andi ashtu dhe Melisa i kanë mohuar këto thashetheme, duke deklaruar se janë beqarë.

Së fundmi, dy ish-konkurrentët e “Përputhen” janë kapur sërish mat dhe këtë herë, fotoja sikur i thotë të gjitha.

Andi dhe Melisa janë fotografuar duke bërë shopping së bashku. “Iconstyle” ka publikuar një foto të dyshes.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip