E paragjykuan për emrin e vajzës, reagon Elita Rudi

Shpërndaje

Reperi i njohur, Gjiko dhe moderatorja e njohur Elita Rudi-Gjikolli, këtë muaj janë bërë prindër për herë të dytë.

Çifti i njohur janë bekuar me një vajzë të cilës ia kanë lënë emrin Bota. Në rrjetet sociale çfiti janë paragjykuar në lidhje me emrin që e kanë zgjedhur për vogëlushen e tyre.

Elita është ajo e cila së fundmi zhvilloi një bisedë me ndjekësit në Instagram. ku tregoi se ka pas shumë paragjykime teksa kishte një pyetje për ata që e paragjykuan.

“Po shumë! Por i kisha pyt ata që paragjykojnë pse osht e pranushme emrin Ylli, Marsi, Venera (Venus), Bora, Dielli etj e jo Bota?!”, shkroi ajo.

Elita dhe Gjiko përndryshe janë prindër edhe të një djali të quajtur, Zëri.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip