E rëndë: I vrari në Klinë është një 23-vjeçar

Sonte në Klinë ka ndodhur një ngjarje tragjike.

Personi i cili mbeti i vrarë në Klinë është një 23-vjeçar.

Vrasja ndodhi në orët e mbrëmjes, ku të plagosur mbetën edhe dy persona të tjerë, raporton Gazeta Express.

Policia e Kosovës në rajonin e Pejës e kanë konfirmuar për Gazetën Express se lidhur me rastin janë arrestuar tre persona ndërsa dy të tjerë janë shoqëruar në Stacionin e Policisë.

“Tre persona janë arrestuar që dyshohet se janë të involvuar në rast dhe dy të tjerë janë shoqëruar”, thanë në përgjigjen e tyre.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip