E rrallë: Bekim Jashari dhe Halil Kastrati ia thonë këngës

Shpërndaje

Jashari ia thotë këngës.

Bekim Jashari është i ftuari i radhës në emisionin “E Premtja me Halil kastratin”.

Ai në emision bashkë me Halil Kastratin janë shfaqur duke i rënë çiftelisë.

Madje, Jashari ia thënë edhe këngës.

Në këtë emision ai ka treguar edhe disa situata të dhimbshme nga jeta e tij.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip