E veshur e gjitha në lëkurë, Shkurte Gashi do ta lë pa “frymë” burrin e saj

Shkurte Gashi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenën muzikore, ajo vazhdon që edhe më tutje të jetë shumë e pranishme nëpër koncerte dhe dasma, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se i takon botës së artit, Shkurta vazhdimisht është përkujdesur që para publikut të paraqitet gjithmonë e kuruar.

Ndonëse është bërë nënë së fundmi, ajo vazhdon të jetë në formë të lartë fizike. E veshur e gjitha lëkurë, ajo tregon edhe një herë se është njëra nga artistet më të bukura./ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip